KURUCUDAN

KURUCUDAN

 

“Eğitim İşi, Gönül İşi” anlayışıyla 1995 yılında başlayan Türkiye’mize hizmet sevdamızı Arnavutköy Kampüsümüzde de sürdürebilmenin gururunu yaşıyoruz.

25 yıl önce bu yola çıkarken en büyük amacımız geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi en iyi şartlarda yetiştirmek, onları modern çağın gerektirdiği donanımlara sahip bireyler haline getirmek ve fırsat eşitliğini sağlayarak onların geleceğe umutla bakmalarını sağlamak olmuştur. Öğrencilerimizi kaliteli, profesyonel ve öğrenci merkezli bir eğitimle tanıştırmak istedik. Bu hedeflerimizi öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve değerli velilerimizle beraber gerçekleştirdik; gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Açıldığı ilk günden beri Ünsal Okullarının en önemli özelliği profesyonel öğretmen ve yöneticilere sahip olmasıdır. Öğretmenine ve öğrencisine değer veren, öğrencisinin başarısı için her türlü özveriyi gösteren ve eğitim disiplinini ön planda tutan yaklaşımımızın neticesini ARNAVUTKÖY KAMPÜSÜNÜ açarak almış bulunuyoruz.

Yaklaşık 3 bin metrekarelik alandan oluşan yeni kampüsümüzde Fen Lisesi, Anadolu Lisesi ve Ortaokul kurumlarımız en modern fiziki şartlar ve teknolojik imkanlarla eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurumumuzdan mezun olan öğrencilerimizin doktor, avukat, mühendis, öğretmen, asker, polis, bankacı, hemşire ve daha nice güzel unvanlarla hayatlarına devam ettiklerini görüyor,onların güzel haberlerini aldıkça Ünsal Okulları ailesi olarak hepsiyle gurur duyuyoruz.Hatta o öğrencilerimizin çocukları da kurumlarımızda eğitim almaya başlad. Nesillerin hayatında iz bırakan bir eğitim kurumu olmak bize mutluluk veriyor. Kıymetli velilerimizin ve öğrencilerimizin teveccühü ile her yıl kontenjanlarımız dolu bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Siz değerli velilerimizi ve sevgili öğrencilerimizi de kampüsümüzde görmekten sevinç ve gurur duyacağız.

BİLGİN PELİSTER - Ünsal Okulları Genel Müdürü

KURUCUDAN